Mexen Hygiene CH20, panelový radiátor 600 x 700 mm, boční připojení, 769 W, černá, W420H-060-070-70
Kód: W420H-060-070-70
Neohodnoceno
mexen ch20 hygiene grzejnik plytowy 600 x 700 mm podlaczenie boczne 769 w czarny w420h 060 070 70
Technické údaje:
Výška (Y): 600 mm
Šířka (X): 700 mm
Hloubka: 103 mm
Vzdálenost mezi přípojkami: 55 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 55 cm: 33,3 mm
Barva: černá RAL 9005
Materiál: ocel
Provozní teplota: Max. 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 420 W
- 75/65/20 °C 769 W
- 90/70/20 °C 955 W
Připojení:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, dlouhotrvající nátěr - DIN 99500
Vhodný do místností s vyššími hygienickými normami
Montážní konzole, instalační sada, záslepky a odvzdušňovač jsou součástí dodávky
Na fotografiích je zobrazen radiátor o velikosti 600 x 1200 mm.