Mexen Hygiene CH20, panelový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, černá, W420H-030-300-70
Kód: W420H-030-300-70
Neohodnoceno
mexen ch20 hygiene grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 1909 w czarny w420h 030 300 70
9 týdnů
Můžeme doručit do:
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 103 mm
Vzdálenost mezi přípojkami: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 25 mm: 33,3 mm
Barva: černá RAL 9005
Materiál: ocel
Provozní teplota: Max. 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 1060 W
- 75/65/20 °C 1909 W
- 90/70/20 °C 2356 W
Připojení:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, dlouhotrvající nátěr - DIN 99500
Vhodný do místností s vyššími hygienickými normami
Montážní konzoly, instalační sada, záslepky a odvzdušňovač jsou součástí dodávky
Na fotografiích je zobrazen radiátor o velikosti 600 x 1200 mm.