Mexen Hades, elektrické topné těleso 1800 x 600 mm, 900 W, černá, W104-1800-600-2900-70
Kód: W104-1800-600-2900-70
Neohodnoceno
mexen hades grzejnik elektryczny 1800 x 600 mm 900 w czarny w104 1800 600 2900 70
Do 14 dní (18 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
"
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Černá
Materiál: ocel
Topný výkon: 900 W
Počet topných žeber: 33
Celková délka topné tyče: 866 mm
Délka topné tyče: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230 V/50 Hz
Funkce topné tyče:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Komfort má možnost sušení, která vám umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybrané hodinové stupnici
- Rodičovský zámek vám umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
"
Hmotnost: 13 kg
EAN: 5905315234902
Barva: černá
Hloubka: 40
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen Hades
Šířka: 600
Výkon: 900
Výrobce: Mexen
Výška: 1800
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 900 W