Mexen FA-O elektrická topná tyč s termostatem 900W, černá, W951-0900-70
Kód: W951-0900-70
Neohodnoceno
mexen fa o grzalka elektryczna 900 w czarna w951 0900 70
Skladem (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 826 mm
  • Délka topného tělesa: 750 mm
  • Barva: černá matná
  • Topný výkon: 900 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Vlastnosti ohřívače:
    - Sensitive umožňuje nastavit teplotu v 5 stupňových krocích mezi 45 °C - 65 °C
    - Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici
Hmotnost: 1.5 kg
EAN: 5905315054210
Barva: černá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-O
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 900
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 900 W