Mexen FA-J1229, elektrická topná tyč s termostatem 300W, černá, W959-0300-70
Kód: W959-0300-70
Neohodnoceno
mexen fa j1229 grzalka elektryczna 300 w czarna w959 0300 70
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 385 mm
  • Délka topného tělesa: 310 mm
  • Černá barva
  • Topný výkon: 300 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Přípojný kabel: 1,5 m
  • Závit ohřívače: G 1/2"
  • Stupeň krytí: IP44
  • LED displej zobrazující provozní režim
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Funkce ohřívače:
    • Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 0°C-55°C
    • Smart vám dává možnost nastavit týdenní plán provozu ohřívače
    • ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty až do 30°C
    • Protimrazová ochrana média proti zamrznutí při poklesu teploty pod 7°C
    • Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topné tyče
Hmotnost: 0.4 kg
EAN: 5905315068835
Barva: černá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-J1229
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 300
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 300 W