Mexen FA-I, elektrická topná tyč s termostatem 900W, bílá, W952-0900-20
Kód: W952-0900-20
Neohodnoceno
mexen fa i grzalka elektryczna 900 w biala w952 0900 20
Skladem (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 866 mm
  • Délka topného tělesa: 750 mm
  • Barva: bílá
  • Topný výkon: 900 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Funkce ohřívače:
    • Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
    • Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovládání ohřívače
Hmotnost: 1.5 kg
EAN: 5905315054357
Barva: bílá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-I
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 900
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 900 W