Mexen FA-I, elektrická topná tyč s termostatem 600W, černá, W952-0600-70
Kód: W952-0600-70
Neohodnoceno
mexen fa i grzalka elektryczna 600 w czarna w952 0600 70
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 426 mm
  • Délka topného tělesa: 310 mm
  • Barva: černá
  • Topný výkon: 600 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Přípojný kabel: 1,5 m
  • Závit ohřívače: G 1/2"
  • Stupeň ochrany: IP44
  • LED displej zobrazující provozní režim
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Funkce ohřívače:
    • Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
    • Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovládání ohřívače
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topné tyče
Hmotnost: 1.5 kg
EAN: 5905315054333
Barva: černá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-I
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 600
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 600 W