Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč s termostatem 500W, černá, W956-0500-70
Kód: W956-0500-70
Neohodnoceno
mexen fa fd14 grzalka elektryczna 500 w czarny w956 0500 70
Skladem (5 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 559 mm
  • Délka topného tělesa: 470 mm
  • Černá barva
  • Topný výkon: 500 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Přípojný kabel: 1,5 m
  • Závit ohřívače: G 1/2"
  • Stupeň krytí: IP44
  • LED displej zobrazující provozní režim
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Funkce ohřívače:
    • Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
    • Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvolené hodinové stupnici
    • ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty až do 50°C
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topné tyče
Hmotnost: 0.4 kg
EAN: 5905315068651
Barva: černá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-FD14
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 500
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 500 W