Mexen FA-D elektrická topná tyč s termostatem 300W, bílá, W950-0300-20
Kód: W950-0300-20
Neohodnoceno
mexen fa d grzalka elektryczna 300 w biala w950 0300 20
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 463 mm
  • Délka topného tělesa: 380 mm
  • Barva: bílá
  • Topný výkon: 300 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Přípojný kabel: 1,5 m
  • Závit ohřívače: G 1/2"
  • Stupeň ochrany: IP44
  • LED displej zobrazující provozní režim
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • 9-stupňová regulace teploty od 7°C do 35°C
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topné tyče
Hmotnost: 1.5 kg
EAN: 5905315054104
Barva: bílá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-D
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 300
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 300 W