Mexen Denver, topné těleso 1600 x 378 mm, 1487 W, bílá, W215-1600-378-00-20
Kód: W215-1600-378-00-20
Neohodnoceno
mexen denver grzejnik dekoracyjny 1600 x 378 mm 1487 w bialy w215 1600 378 00 20
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
  • Výrobce: Mexen
  • Série: Denver
  • Lód produktu: W215-1600-378-00-20
Technické údaje:
  • Výška: 1600 mm
  • Šířka: 378 mm
  • Hloubka: 100 mm
  • Barva: bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 23.60 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Provozní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 1487 W
  • Připojení:
    - 4xG 1/2" nahoru a dolů vpravo nebo vlevo
  • Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
  • Včetně: závěsů, montážní soupravy, zátek a odvzdušňovače
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 23.6 kg
EAN: 5905315052117
Barva: bílá
Hloubka: 1000
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Rozteč: 50, 378, 1525
Série: Mexen Denver
Šířka: 378
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 1487
Výrobce: Mexen
Výška: 1600
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 1487 W