Mexen C21, panelový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2208 W, bílá, W421-030-300-00
Kód: W421-030-300-00
Neohodnoceno
mexen c21 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 2208 w bialy w421 030 300 00
Technické údaje:
Výška (Y): (mm): 300 mm
Šířka (X): 300 mm: rozměry (X): 3000 mm
Hloubka: 73 mm
Vzdálenost mezi přípojkami: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: bílá RAL 9016
Materiál: ocel
Provozní teplota: Max. 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 1151 W
- 75/65/20 °C 2208 W
- 90/70/20 °C 2786 W
Připojení:
- boční 4xG ½″
Vysoce kvalitní, dlouhotrvající nátěr - DIN 99500
S bočními kryty a odnímatelným horním krytem
Rozsah dodávky: závěsy, instalační sada, záslepky a větrací otvor
Na fotografiích je zobrazen radiátor o rozměrech 600 x 1200 mm.
Doplňkové parametry
Kategorie: Pokojové radiátory
Hmotnost: 31 kg
EAN: 5905315800978
Barva: bílá
Hloubka: 73
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen C21
Šířka: 3000
Typ: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Výkon: 2208
Výrobce: Mexen
Výška: 300
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 2208 W