Mexen C11, panelový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, bílá, W411-030-300-00
Kód: W411-030-300-00
Neohodnoceno
mexen c11 grzejnik plytowy 300 x 3000 mm podlaczenie boczne 1467 w bialy w411 030 300 00
9 týdnů
Můžeme doručit do:
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické údaje:
Výška: 300 mm
Šířka: 3000 mm
Hloubka: 59 mm
Vzdálenost mezi přípojkami: 3000 mm: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: bílá RAL 9016
Materiál: ocel
Provozní teplota: Max. 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 764 W
- 75/65/20 °C 1467 W
- 90/70/20 °C 1851 W
Připojení:
- boční 4xG ½″
Vysoce kvalitní, dlouhotrvající nátěr - DIN 99500
S boční ochranou a odnímatelným horním krytem
Rozsah dodávky: závěsy, montážní sada, záslepky a větrací otvor
Na fotografiích je zobrazen radiátor o rozměrech 600 x 1200 mm.
Doplňkové parametry
Kategorie: Pokojové radiátory
Hmotnost: 31 kg
EAN: 5905315800190
Barva: bílá
Hloubka: 59
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen C11
Šířka: 3000
Typ: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Výkon: 1467
Výrobce: Mexen
Výška: 300
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 1467 W