Mexen Boston, topné těleso 1800 x 376 mm, 740 W, bílá, W213-1800-376-01-20
Kód: W213-1800-376-01-20
Neohodnoceno
mexen boston grzejnik dekoracyjny 1800 x 376 mm 740 w bialy w213 1800 376 01 20
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
  • Výrobce: Mexen
  • Série: Boston
  • kód produktu: W213-1800-376-01-20
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šířka: 376 mm
  • Hloubka: 55 mm
  • Rozteče mezi připojeními: 38 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
  • Barva: bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 16.38 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Provozní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,3 Mpa
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 740 W
  • Připojení:
    - 2xG 1/2" středové
    - 4xG 1/2" nahoru a dolů vpravo nebo vlevo
  • Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
  • Včetně: závěsů, montážní soupravy, zátek a odvzdušňovače
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 16.38 kg
EAN: 5905315052056
Barva: bílá
Hloubka: 55
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Rozteč: 50, 1750
Série: Mexen Boston
Šířka: 376
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 740
Výrobce: Mexen
Výška: 1800
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 740 W