Mexen Ares, elektrické topné těleso 900 x 400 mm, 300 W, černá, W102-0900-400-2300-70
Kód: W102-0900-400-2300-70
Neohodnoceno
mexen ares grzejnik elektryczny 900 x 400 mm 300 w czarny w102 0900 400 2300 70
Do 14 dní (>20 ks)
Technické údaje:
  • Výška: 900 mm
  • Šířka: 400 mm
  • Hloubka: 44 mm
  • Barva: černá
  • Materiál: ocel
  • Topný výkon: 300 W
  • Počet topných žeber: 17
  • Celková délka topné tyče: 426 mm
  • Délka topné tyče: 310 mm
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • Provozní napětí: 230 V/50 Hz
  • Třída ochrany: IP44
  • Dotykové ovládání pomocí LED displeje
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
  • Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
  • Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody. s glykolem
  • Souprava obsahuje: závěsy, montážní soupravu a záslepky
Funkce topné tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
  • Rodičovský zámek vám umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topení a sušáky ručníků
Hmotnost: 13 kg
EAN: 5905315233912
Barva: černá
Hloubka: 44
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen Ares
Šířka: 400
Výkon: 300
Výrobce: Mexen
Výška: 900
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 300 W