Mexen Ares, elektrické topné těleso 1200x500 mm + topná tyč 600 W, bílá, W102-1200-500-2600-20
Kód: W102-1200-500-2600-20
Neohodnoceno
367356 mexen ares elektricke vykurovacie teleso 1200x500 mm vykurovacia tyc 600 w biela w102 1200 500 2600 20
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 52 mm
  • Barva: bílá
  • Materiál: Ocel
  • Topný výkon: 600 W
  • Počet topných tyčí: 25
  • Celková délka ohřívače: 656 mm
  • Délka topného tělesa: 540 mm
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Stupeň krytí: IP44
  • Dotykové ovládání pomocí LED displeje
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
  • Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
  • Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, například s glykolem
  • Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky
Funkce topné tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
  • Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvolené hodinové stupnici
  • Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topení a sušáky ručníků
Hmotnost: 12 kg
EAN: 5905315233561
Barva: bílá
Hloubka: 52
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen Ares
Šířka: 500
Výkon: 600
Výrobce: Mexen
Výška: 1200
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 600 W