Mexen Ares, elektrické topné těleso 1200x400 mm + topná tyč 300 W, chromová, W102-1200-400-2300-01
Kód: W102-1200-400-2300-01
Neohodnoceno
mexen ares grzejnik elektryczny 1200 x 400 mm 300 w chrom w102 1200 400 2300 01
Do 14 dní (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šířka: 400 mm
  • Hloubka: 44 mm
  • Barva: Chromová
  • Materiál: Ocel
  • Topný výkon: 300 W
  • Počet topných tyčí: 25
  • Celková délka ohřívače: 426 mm
  • Délka topného tělesa: 310 mm
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Stupeň krytí: IP44
  • Dotykové ovládání pomocí LED displeje
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
  • Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
  • Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody, například s glykolem
  • Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu a záslepky
Funkce topné tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
  • Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvolené hodinové stupnici
  • Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topení a sušáky ručníků
Hmotnost: 12 kg
EAN: 5905315233424
Barva: chromová
Hloubka: 44
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen Ares
Šířka: 400
Výkon: 300
Výrobce: Mexen
Výška: 1200
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 300 W