Mexen, Plochý panelový radiátor Mexen CVF22 300 x 100 mm, spodní připojení, 901 W, bílý - W622F-030-100-00
Kód: W622F-030-100-00
Neohodnoceno
mexen flat cvf22 grzejnik plytowy 300 x 1000 mm podlaczenie dolne 901 w bialy w622f 030 100 00
Skladem u dodavatele (7 ks)
Technické údaje:
Výška (Y): (mm): 300 mm
Šířka (X): 300 mm: (X): 1000 mm (X): 1000 mm (X): 1000 mm (X): 1000 mm
Hloubka: 103 mm
Vzdálenost mezi přípojkami: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 5 cm: 33,3 mm
Barva: bílá RAL 9016
Materiál: ocel
Provozní teplota: Max. 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 474 W
- 75/65/20 °C 901 W
- 90/70/20 °C 1133 W
Připojení: - elektrická přípojka, - elektrická přípojka, - elektrická přípojka:
- 2xG ½″ vpravo dole nebo vlevo
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, dlouhotrvající nátěr - DIN 99500
S bočními kryty a odnímatelným horním krytem
Rozsah dodávky: závěsy, montážní sada, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Na fotografiích je zobrazen radiátor o rozměrech 600 x 1200 mm.
Doplňkové parametry
Kategorie: Pokojové radiátory
Hmotnost: 31 kg
EAN: 5905315819079
Barva: bílá
Hloubka: 103
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen CVF22
Šířka: 1000
Typ: Vykurovacie telesá - panelové radiátory
Výkon: 901
Výrobce: Mexen
Výška: 300
Typ: Panelový / Panelový
Vykurovací výkon: 901 W