Mexen, hranatá krycí souprava pro ventily topného tělesa, bílá, W910-000-20
Kód: W910-000-20
Neohodnoceno
mexen s zestaw maskujacy podwojny do grzejnika bialy w910 000 20
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
Sada dvojité, hranaté rozety s trubkami je určena k maskování radiátoru, spodního, kombinovaného, ​​dekorativního spojení. Připojení k instalaci z PEX a měděných trubek. Rozeta má 2 otvory pro procházející spoje radiátoru s roztečí 50 mm. Maskovací rukávy o délce 50 mm se hodí do spojovací trubice o průměru 16 mm - PEX a 15,18 mm - měď. Speciálně použitý správný typ mosazi, ze které byla pouzdra vyrobena, usnadňuje jejich zkrácení na správnou délku. Rozeta z nerezavějící oceli potažená barvou je dvakrát chráněna proti korozi kondenzace.
Technické údaje:
  • Materiál rozety: nerezavějící ocel
  • Barva: bílá
  • Šířka rozety: 115 x 65 mm
  • Výška rozety: 6 mm
  • Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
  • Materiál pouzdra: mosaz
  • Délka rukávů: 50 mm
  • Vnitřní průměr objímek: 20 mm
  • Rozteč otvorů pro připojení radiátorů: 50 mm