Mereo, sprchový set: termostatická nástěnná vanová baterie, ruční a talířová sprcha a hadice, MER-CB60101TSM
Kód: MER-CB60101TSMDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Mereo |
| Série | Mereo |
| Typ | Sprchový set s termostatem (vanová baterie) |
| Obsah setu | Termostatická vanová baterie + talířová sprcha + ruční sprcha + hadice |
| Ovládání baterie | Termostatická |
| Design | Oblý |
| Rozteč | 150 mm |
| Talířová sprcha | 230 × 180 mm, s výkyvným kloubem |
| Ruční sprcha | 3 režimy: sprej / masáž / sprej & masáž, závit 1/2" |
| Funkce | Dětská pojistka 38°C, Fast Clean, Water Saver |
| Typ držáku | S kombinovanou tyčí |
| Materiál | Pochromovaná mosaz/nerez/plast |
| Barva | Bílá / Chrom |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Záruka | 2 roky (5 let na baterii od výrobce) |
| EAN | 8592480137014 |
| Kód | MER-CB60101TSM |
Originální produkt značky MEREO • Prodává HeavenShop • Záruka 2 roky (5 let na baterii)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sety (baterie a sprchový sloup) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| EAN: | 8592480137014 |
| Barva: | chromová, bílá |
| Materiál: | mosaz, ABS, Nerezová oceľ |
| Montáž: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Termostat |
| Série: | Mereo |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Batérie - sprchové sety |
| Výrobce: | Mereo |
| Design: | Oblý |
| Rozteč: | 150 mm |
| Provedení: | S termostatickou |
| Typ držiaka: | S kombinovanou tyčou |
| Ovládanie batérie: | Termostatická |
| EAN: | 8592480137014 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




