Mereo, polička na zavěšení na sprchové kouty, černá matná, MER-CK10622B
Kód: MER-CK10622BDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Mereo |
| Série | Mereo |
| Typ | Závěsná polička do sprchového koutu |
| Konstrukce | 2 poličky + 2 spodní háčky |
| Materiál | Nerez AISI 304 |
| Barva | Černá matná |
| Délka | 650 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Způsob montáže | Zavěšení na hranu skla (bez vrtání) |
| Záruka | 2 roky |
| EAN | 8592480136895 |
| Kód | MER-CK10622B |
Originální produkt značky MEREO • Prodává HeavenShop • Záruka 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné poličky a košíky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8592480136895 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 650 |
| Hloubka: | 100 |
| Materiál: | Nerez AISI 304 |
| Montáž: | Závesná |
| Série: | Mereo |
| Šířka: | 250 |
| Typ: | Poličky |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480136895 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




