Gamma Vertical, topné těleso 1100x296 mm, 368W, černá matná, GMA-VERT-1100296-BK
Kód: GMA-VERT-1100296-BK
Neohodnoceno
687959 gamma vertical vykurovacie teleso 1100x296 mm 368w cierna matna gma vert 1100296 bk
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické specifikace
  • Typ: vertikální dekorativní radiátor
  • Výška: 1100 mm
  • Šířka: 296 mm
  • Rozteč připojení: 296 mm (spodní připojení)
  • Tepelný výkon: 368 W
  • Objem vody: 2,65 l
  • Vzdálenost mezi vertikálními profily: 60 mm