Erga Wiki, koupelnový koš, závěsný organizér 31x88 cm s přísavkami, 3řadý, bílá, ERG-YKA-CH.WIKI-3-WHT
Kód: ERG-YKA-CH.WIKI-3-WHTDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Erga |
| Série | Erga Wiki |
| Typ | Závěsný koupelnový organizér do sprchy |
| Způsob montáže | Závěsný (bez vrtání) — flexibilní ramena + 6 přísavek |
| Materiál | PVC + guma |
| Barva | Bílá matná |
| Konstrukce | 3 košíky + 2 háčky |
| Celková výška (rovná ramena) | 88 cm |
| Délka ramen | 36 cm |
| Rozměry košíku | 31 × 9 × 8,5 cm (D × Š × V) |
| Odtok vody | Otvory ve dně každého košíku |
| Stabilizace | 6 přísavek |
| Kód | ERG-YKA-CH.WIKI-3-WHT |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné poličky a košíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 5904202159243 |
| Barva: | bílá |
| Montáž: | Závesná |
| Série: | Erga Wiki |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| Výrobce: | Erga |
| EAN: | 5904202159243 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




