Erga Trio, 3-otvorová vanová baterie, černá matná, ERG-YKA-BW.TRIO-BLK
Kód: ERG-YKA-BW.TRIO-BLKDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Erga |
| Série | Erga Trio |
| Typ | 3-otvorová vanová baterie s ruční sprchou (montáž do okraje vany) |
| Ovládání | Jednopáková, mechanická |
| Materiál těla | Mosaz |
| Materiál komponentů | Mosaz / práškově lakovaná ocel / ABS plast |
| Povrchová úprava | Práškové lakování, matná černá |
| Barva | Černá matná |
| Kartuše | Keramická 35 mm, vyměnitelná |
| Výlevka | Pevná, plochá s efektem vodopádu |
| Přepínač | Mechanický (vodopád / ruční sprcha) |
| Ruční sprcha | Se závažím a silikonovými Anti-Calc tryskami |
| Sprchová hadice | Opletená nerez, 150 cm |
| Připojovací hadice | 2× 50 cm (1/2") + 1× 50 cm (3/8") opletená nerez |
| Třída průtoku | S |
| Maximální teplota | 90 °C |
| Doporučený tlak | 1 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Norma | EN 817:2008 |
| Kód | ERG-YKA-BW.TRIO-BLK |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




