Erga Pap, držák toaletního papíru s WC kartáčem a zásobníkem na papír, černá matná, ERG-YKA-P.PAP-WC-FB
Kód: ERG-YKA-P.PAP-WC-FBDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Erga |
| Série | Erga Pap |
| Typ | Volně stojící stojan 3 v 1 (WC kartáč + držák papíru + zásobník náhradních rolí) |
| Způsob montáže | Volně stojící (bez vrtání), samostatné složení |
| Materiál | Ocel s práškovým lakováním / plast |
| Barva | Černá matná |
| Výška stojanu | 60,5 cm |
| Výška kartáče s držákem | 38 cm |
| Výška držáku náhradních rolí | 40 cm |
| Rozměry základny | 12,5 × 24 cm |
| Typ WC kartáče | Zavřená, s kovovým víkem |
| Vnitřní zásobník | Vyjímatelný odkapávací |
| Barva štětin | Černá |
| Hmotnost | 1,33 kg |
| EAN | 5904202158352 |
| Kód | ERG-YKA-P.PAP-WC-FB |
Originální produkt značky ERGA • Prodává HeavenShop • Záruka: 24 měsíců
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 5904202158352 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 240 |
| Montáž: | Na postavenie |
| Série: | Erga Pap |
| Šířka: | 125 |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - WC kefa |
| Výrobce: | Erga |
| Výška: | 605 |
| EAN: | 5904202158352 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




