Erga Pago, elektrické topné těleso 960x540 mm s digitálním termostatem, 500W, černá matná, ERG-LAV-GRZE-E-ALU-960540-BK
Kód: ERG-LAV-GRZE-E-ALU-960540-BK
Neohodnoceno
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Erga Logo Final (2)
Popis:
  • Výrobce: Erga
  • Série: Pago
  • Typ: elektrické topné těleso s integrovaným digitálním termostatem
  • Výška: 960 mm
  • Šířka: 540 mm
  • Hloubka: 43 mm
  • Rozteč připojení: nesouvisející
  • Montáž: nástěnná (montážní konzole jsou součástí produktu)
  • Výkon: 500 W
  • Napájení: 230 V