Erga Gasa, držák na toaletní papír se zásobníkem na postavení 62cm, bílá-přírodní hnědá, ERG-YKA-P.GASA-WHT
Kód: ERG-YKA-P.GASA-WHTDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Erga |
| Série | Erga Gasa |
| Typ | Volně stojící stojan 2 v 1 (držák papíru + zásobník náhradních rolí) |
| Způsob montáže | Volně stojící (bez vrtání), samostatné složení |
| Materiál | Ocel s práškovým lakováním + přírodní bambus |
| Barva | Bílá matná + bambus |
| Celková výška | 62 cm |
| Výška držáku papíru | 35 cm |
| Rozměry základny | 15,4 × 15,7 cm |
| Kapacita zásobníku | 4 náhradní role toaletního papíru |
| Funkční vybavení | Antikluzové podložky proti uklouznutí a poškrábání podlahy |
| Kód | ERG-YKA-P.GASA-WHT |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící držáky a zásobníky WC papíru |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 5904202159427 |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Délka: | 155 |
| Materiál: | ocel |
| Montáž: | voľne stojace |
| Série: | Erga Gasa |
| Šířka: | 155 |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - držiak WC papiera |
| Výrobce: | Erga |
| Výška: | 615 |
| EAN: | 5904202159427 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




