Erga Fonti, WC kartáč volně stojící, černá, ERG-YKA-P.FONTI-FB
Kód: ERG-YKA-P.FONTI-FBDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Erga |
| Série | Erga Fonti |
| Typ | Volně stojící WC kartáč |
| Způsob montáže | Volně stojící (bez vrtání) |
| Materiál | Ocel s práškovým lakováním + plast |
| Barva | Černá matná |
| Povrchová úprava | Práškové lakování, matné |
| Průměr základny | 9,5 cm |
| Celková výška | 39 cm |
| Výška obalu | 27 cm |
| Vnitřní zásobník | Vyjímatelný plastový odkapávač (bílý) |
| Barva hlavice | Černá |
| Kompatibilní náhradní hlavice | V.KC-WC, V.KB-WC, V.KBWC-SILKA, V.KCWC-SILKA |
| Kód | ERG-YKA-P.FONTI-FB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 5904202156327 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 95 |
| Materiál: | plast, ocel |
| Montáž: | Voľne stojaca |
| Série: | Erga Fonti |
| Šířka: | 95 |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - WC kefa |
| Výrobce: | Erga |
| Výška: | 390 |
| EAN: | 5904202156327 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




