Erga Astat, nástěnná vanová baterie s ruční sprchovou soupravou, černá matná, ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22
Kód: ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22Detailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Erga |
| Série | Erga Astat |
| Typ | Nástěnná vanová baterie s ruční sprchou |
| Obsah setu | Nástěnná baterie + 5-funkční ruční sprcha + sprchová hadice 150 cm + nástěnný držák + excentry + montážní prvky |
| Ovládání baterie | Páková, mechanická, jednouchopová |
| Kartuše | Keramická 35 mm, vyměnitelná |
| Výlevka | Pevná, s mechanickým přepínačem |
| Ruční sprcha | 5-funkční, s nástěnným držákem |
| Sprchová hadice | 150 cm, systém Anti-Twist |
| Materiál | Ocel s práškovým lakováním + plast |
| Povrchová úprava | Práškové lakování, matné |
| Barva | Černá matná |
| Typ montáže | Nástěnná, dvouotvorová |
| Rozteč připojení | 150 mm (s excentry v balení) |
| Připojení vody | 3/4" |
| Připojení hadice | 1/2" |
| Třída průtoku | S |
| Maximální teplota | 90 °C |
| Doporučený tlak | 1 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Prohlášení o shodě | MN/20112019 |
| Kód | ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5904202159793 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | plast, ocel |
| Montáž: | Nástenná |
| Série: | Erga Astat |
| Typ: | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Výrobce: | Erga |
| EAN: | 5904202159793 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




