Bruckner, ELVINA obdélníková vana 180x80x50cm, bílá, 166.880.0
Kód: 166.880.0Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany klasické |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 8590913144240 |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 1800 |
| Série: | Bruckner |
| Šířka: | 800 |
| Výrobce: | Bruckner |
| Výška: | 500 |
| Balení: | 1 |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Instalace: | Vstavaná (na obmurovanie) |
| Průměr odpadu: | 52 |
| Rozměr: | 180x80x50 cm |
| Objem: | 255 |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Obojstranná;Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Balenie neobsahuje: | Sifón;Vaňová súprava |
| EAN: | 8590913144240 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
