Aqualine, Elektrická topná tyč bez termostatu, kroucený kabel/černá, 800 W, LT90800B
Kód: LT90800B
Neohodnoceno
272679 aqualine elektricka vykurovacia tyc bez termostatu kruteny kabel cierna 800 w lt90800b
Skladem (11 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Elektrická topná tyč pro přímé zapojení do zásuvky elektrické sítě 230 V. Vhodná pro ohřev koupelnových radiátorů, které nejsou zapojeny do systému ústředního vytápění nebo mají kombinované připojení ústředního a elektrického vytápění, umožňuje zahřátí radiátoru i mimo topnou sezónu.
Doporučujeme v kombinaci s prostorovým termostatem ST311.
  • Napětí: 230 V
  • Průměr závitu: G1/2"
  • Kroucený kabel, délka 1,2 m
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topné tyče
Záruka: 24
Hmotnost: 1.91 kg
EAN: 8590913943393
Barva: černá
Série: Aqualine LTK
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Výkon: 800
Výrobce: Aqualine
Série: LTK
Balení: 1
Rozměr: 740 mm