Toolight - Podlahová lampa 2xE27 APP916-2F, zlatá, OSW-03269
Kód: OSW-03269Detailní popis produktu
Toolight - Podlahová lampa 2xE27 APP916-2F, zlatá, OSW-03269
Technické parametry
| Model: | APP916-2F |
|---|---|
| Typ svítidla: | Pevné |
| Výška (mm) | 1570 mm |
| Počet světelných bodů: | 2 |
| Použité vlákno: | E27 |
| Světelný zdroj zahrnuje: | Ne |
| Síla: | Síť ~220V - ~240V |
| Síla: | 100 |
| Výrobce: | Toolight |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové lampy |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5902557363803 |
| Barva: | Zlatá |
| Výrobce: | Tutumi |
| SKU: | OSW-03269 |
| Varianta možností: | --- |
| Model: | APP916-2F |
| Typ svítidla: | Stojící |
| Výška: | 1570 |
| Počet světelných bodú: | 2 |
| Pro závit typu:: | E27 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V, 60W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
