Toolight, závěsné svítidlo 3xE27, APP1837-1CP, černá-hnědá, OSW-00642
Kód: OSW-00642Detailní popis produktu
- Výrobce: Toolight
- Typ svítidla: Stropní - závěsné
- Barva: černá, přírodní
- Materiál: kov, bambusový provázek z trávy
- Šířka: 46 cm
- Výška: 21 cm
- Průměr mřížky: 12 cm
- Použitý závit: 3 x E27
- Maximální výkon žárovky: 3 x 60W
- Světelný tok: určený žárovkou
- Barva světla: určená žárovkou
- Napájení: síť 230V
- Počet světelných bodů: 3
- Délka kabelu: 90 cm (nastavitelná)
- Včetně světelného zdroje: ne
- Třída těsnění: IP20
- Zahrnuto: montážní souprava a manuál
- Rychlá a bezproblémová instalace
Dodejte svému interiéru charakter se stylovou závěsnou lampou s dvojitým stínítkem v teplé hnědé barvě. Lampa je vyrobena z kombinace odolného kovu a bambusové trávy a jemně rozptyluje světlo a vytváří útulnou atmosférickou atmosféru. Ideální do kuchyně, ložnice nebo atmosférické kavárny – bude fungovat všude tam, kde je důležitá harmonie a styl. Jeho design kombinuje moderní minimalismus s nádechem retra a vnáší do interiéru eleganci a útulnost v jednom.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5906366010910 |
| Barva: | černá, hnědá |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 460 |
| Výrobce: | Toolight |
| Kód výrobce: | OSW-00642 |
| Typ lampy: | APP1837-1CP |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Světlost: | nie dotyczy |
| Farba lampy: | Čierna, Hnedá |
| Počet světelných bodú: | 3 |
| Použitý závit: | E27 |
| Barva světla: | Záleží od žiarovky |
| Energetická třída: | A |
| Třída těsnosti: | Nedostatek informací |
| Maximální výkon žárovky: | 60W |
| Napájení: | 60W |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366010910 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
