Toolight, závěsné křišťálové svítidlo 80cm, 12xE14, G061-CP, zlatá, OSW-08995
Kód: OSW-08995Detailní popis produktu
Toolight, závěsné křišťálové svítidlo 80cm, 12xE14, G061-CP, zlatá, OSW-08995
Zlatý glamour lustr je elegantní a moderní návrh stropního osvětlení, který úspěšně zdůrazní styl každého interiéru. Třpytivé krystaly, za kterými se skrývají žárovky se závitem E14, vytvářejí lehký a zároveň výrazný vizuální efekt. Zlatá mřížka chladiče a velurový kryt kabelu dodávají celku elegantnost a moderní eleganci. Svítilna je vybavena LED závity E14, které zaručují jasné, rovnoměrné a energeticky úsporné osvětlení. Vyzařované světlo je příjemné na pohled, přispívá ke každodennímu fungování a zároveň vytváří útulnou atmosféru. Je ideální jako hlavní nebo dekorativní osvětlení v obývacím pokoji, jídelně nebo hale.
Technické údaje:
- Výrobce: Toolight
- Typ svítidla: Stropní / k zavěšení
- Barva: Zlatá
- Materiál: kov, sklo
- Šířka: 80 cm
- Napětí: 220-240V~; 50-60 Hz
- Zdroj světla: žárovky E14 x12
- Výkon: 40W
- Délka kabelu: 45 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5906366011689 |
| Barva: | Zlatá |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 780 |
| Výrobce: | Toolight |
| Kód výrobce: | OSW-08995 |
| Typ lampy: | G061-CP |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Série svítidel: | Glamour |
| Dĺžka kábla: | 450 |
| Materiál konštrukcie: | sklo, kov |
| Světlost: | nie dotyczy |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | 12 |
| Použitý závit: | E14 |
| Barva světla: | Záleží od žiarovky |
| Energetická třída: | A |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Maximální výkon žárovky: | 40W |
| Napájení: | 40W |
| EAN: | 5906366011689 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
