Toolight, podlahová lampa 1xE27, APP1839-1F, černá-hnědá, OSW-07060
Kód: OSW-07060Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Výrobce: Toolight
- Typ svítidla: K postavení
- Šířka (mm): 400
- Výška (mm): 1800
- Napájení: síťové ~220V - ~240V
- Materiál: kov, bambusová tráva, jutový provázek
- Světelný tok: určený žárovkou
- Barva lampy: černá, hnědá
- Počet světelných bodů: 1
- Použitý závit: E27
- Barva světla: určená žárovkou
- Energetická třída: A - G
- Včetně světelného zdroje: Ne
- Třída těsnění: IP20
- Pokoj: Kancelář, Jídelna, Chodba/Schody, Kuchyně, Dětský pokoj, Obývací pokoj, Ložnice, Univerzální
- Výkon: 60W
- Další funkce: nožní spínač na kabelu
Dodejte svému interiéru jedinečný nádech se stojací lampou s dvojitým stínítkem z přírodní bambusové trávy. Díky minimalistickému designu a solidnímu zpracování je ideální pro různé styly aranžmá – od moderních až po klasické.
Vlastnosti produktu:
- Design: Kombinace černého kovu s přírodními akcenty dodává lampě elegantní a nadčasový vzhled.
- Všestrannost : Ideální do obývacího pokoje, ložnice, kanceláře nebo předsíně – všude tam, kde je důležitý styl a funkčnost.
- Pohodlí používání : Vybaven praktickým nožním spínačem, který umožňuje snadné zapínání a vypínání lampy bez ohýbání.
- Robustní konstrukce : Vyrobeno z vysoce kvalitního kovu pro odolnost a stabilitu
!️!BEZ ŽÁROVKY V CENĚ! !️
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahové lampy |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5906366010927 |
| Barva: | černá, hnědá |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 400 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 1800 |
| Kód výrobce: | OSW-07060 |
| Typ lampy: | APP1839-1F |
| Typ svítidla: | Stojící |
| Farba lampy: | Čierna, Hnedá |
| Počet světelných bodú: | 1 |
| Použitý závit: | E27 |
| Barva světla: | Záleží od žiarovky |
| Energetická třída: | A |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | 60W |
| Doplnkové funkcie: | Nožný vypínač |
| EAN: | 5906366010927 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
