Sapho, NYMPHA topné těleso 500x800mm, chrom, LLN80
Kód: LLN80Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Radiátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.3 kg |
| EAN: | 8590913132650 |
| Barva: | chromová |
| Rozteč: | 50 |
| Série: | Sapho NYMPHA |
| Šířka: | 500 |
| Výkon: | 212 |
| Výrobce: | Sapho |
| Výška: | 800 |
| Série: | NYMPHA |
| Balení: | 1 |
| Tvar: | Tvar E |
| Doporučená el. topná tyč: | 200 |
| Možnost vytápění: | Ústredné vykurovanie;Elektrické vykurovanie;Kombinované vykurovanie |
| Rozteč připojení 50 mm: | Nesymetrické (na bok) |
| Teplotní spád: | 75/65/20 °C |
| Rozměr: | 500x800 mm |
| Objem: | 3.2 |
| Materiál: | Ocel |
| Instalace: | Otočné o 180° |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
| Max. prevádzkový tlak: | 10 |
| EAN: | 8590913132650 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
