Rea Paul, 1-komorový nerezový dřez 600x480x185 mm, měděná matná, ZLE-06017
Kód: ZLE-06017Detailní popis produktu
Technické údaje:
- Výrobce: Rea
- Série: Paul
- Materiál umyvadla: nerezavějící ocel
- Tloušťka oceli: 2 mm
- Barva: Měděná matná
- Montáž: zapuštěním do pracovní desky shora
- Počet komor: 1
- Délka: 600 mm
- Šířka: 480 mm
- Hloubka komory: 185 mm
- Otvor na baterii: Ano
- Přepadový otvor v komoře: Ano
- Myčku na nádobí/pračku lze připojit k sifonu: Ano
- Sifon a odtoková krytka zahrnutá v balení: Ano
- Dřezová baterie v ceně balení: Ne
- Průměr odtoku: 90 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyň |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5906366026980 |
| Barva: | měděná |
| Délka: | 600 |
| Hloubka: | 182 |
| Materiál: | Nerezavějící ocel |
| Počet komor: | 1 |
| Série: | Rea Paul |
| Šířka: | 480 |
| Typ: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 185 |
| Kód výrobce: | ZLE-06017 |
| Varianta možností: | bez kuchynskej batérie |
| Délka umyvadla: | 600 |
| Šířka umyvadla: | 480 |
| Hĺbka umývadla: | 185 |
| Otvor pro baterii: | 35 mm |
| Kompletný s umývadlom: | tesnenie, sifón so sitkom, upevňovacie háčiky, Kuchynská batéria |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 90 mm |
| Typ výpustě: | univerzálny, so sitkom |
| Typ sifonu: | s možnosťou pripojenia umývačky riadu |
| Záruka: | 120 mesiacov na oceľovú konštrukciu, 24 mesiacov na ostatné prvky |
| EAN: | 5906366026980 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

