Rea Logan, umyvadlová baterie h-185 mm, zlatá matná, REA-B6697
Kód: REA-B6697Detailní popis produktu

Nízká umyvadlová baterie Logan
Baterie Logan ve zlaté matné povrchové úpravě je spojením jednoduché formy s vysokou funkčností. Díky nízké konstrukci je to ideální model pro umyvadla zapuštěná do desky, umyvadla pod desku i umyvadla se zboženským otvorem pro armaturu.
Technologie povrchové úpravy
Povrchová úprava Brushed Gold s PVD povlakem poskytuje výjimečnou odolnost vůči poškrábání a vnějším vlivům. Matný odstín v kartacovaném provedení účinně maskuje skvrny od vody a otisky prstů a vnáší do interiéru teplo a eleganci.


Kvalitní materiály a ergonomie
Tělo baterie je vyrobeno z vysoce kvalitní mosazi, což zaručuje trvanlivost, stabilitu a plnou odolnost vůči korozi. Vnitřek baterie je vybaven keramickou kartusou pro plynulou a přesnou regulaci prudu a teploty vody. Plocha ergonomická rukojeť a vhodné profilovaný výtok zajišťují pohodlné každodenní používání.
Montaz a rozměry
Baterie je urcena na stojankovou montaz. Výška baterie je 185 mm, dosah výtoku 115 mm. Díky nízké konstrukci je vhodná pro zapuštěná umyvadla, umyvadla pod desku i umyvadla se zboženským otvorem pro armaturu.

| Výrobce | REA |
| Série | Logan |
| Kód produktu | REA-B6697 |
| EAN | 5906366029981 |
| Barva | Zlata matná (Brushed Gold) |
| Materiál | Mosaz |
| Povrchová úprava | PVD |
| Typ baterie | Umyvadlova baterie nizka |
| Způsob montaze | Stojankova |
| Typ vytoku | Pevný |
| Vyska | 185 mm |
| Rozsah vytoku | 115 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5906366029981 |
| Barva: | Zlatá matná |
| Materiál: | mosaz |
| Montáž: | Stojanková |
| Ovládanie: | Pákové |
| Série: | Rea Logan |
| Typ: | Batérie - umývadlové |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 185 |
| Výtok: | 1151 |
| Kód výrobce: | REA-B6697 |
| Způsob montáže: | Stojanková |
| Typ výtoku: | Pevná |
| Rozsah výtoku: | 115 |
| Technologie povrchové úpravy: | PVD |
| Průměr připojení: | 3/8 palca |
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5906366029981 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

