Rea Leo 40, 1-komorový nerezový dřez 400x450x185 mm, měděná matná, ZLE-06016
Kód: ZLE-06016Detailní popis produktu
Rea Leo 40 je moderní ocelový dřez, který spojuje elegantní vzhled s vysokou funkčností. Minimalistický design v odstínu měděná matná dodává kuchyni stylový charakter a zároveň se snadno kombinuje s moderními kuchyňskými bateriemi a doplňky. Díky kvalitnímu zpracování a hluboké vaničce poskytuje maximální komfort při každodenním používání.
Technické údaje:
Výrobce: Rea
Série: Leo 40
Typ: kuchyňský dřez
Materiál: nerezavějící ocel AISI 304
Tloušťka oceli: 2 mm
Barva / povrch: měděná matná (broušená ocel)
Otvor pro baterii: ano
Odtok: barevně sladěný s povrchem dřezu
Délka: 400 mm
Šířka: 450 mm
Výška: 185 mm
Průměr otvoru odtoku: 90 mm
Montáž: pro zapuštění shora do pracovní desky
- V ceně balení: sifon a odtoková zátka (baterie není součástí balení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-komorové dřezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5906366026997 |
| Barva: | měděná |
| Délka: | 400 |
| Hloubka: | 185 |
| Materiál: | Nerezavějící ocel |
| Počet komor: | 1 |
| Série: | Rea Leo |
| Šířka: | 450 |
| Typ: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 185 |
| Kód výrobce: | ZLE-06016 |
| Varianta možností: | bez kuchynskej batérie |
| Délka umyvadla: | 400 |
| Šířka umyvadla: | 450 |
| Hĺbka umývadla: | 185 |
| Otvor pro baterii: | 35 mm |
| Kompletný s umývadlom: | tesnenie, sifón so sitkom, upevňovacie háčiky |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 90 mm |
| Typ výpustě: | univerzálny, so sitkom |
| Typ sifonu: | s možnosťou pripojenia umývačky riadu |
| Záruka: | 120 mesiacov na oceľovú konštrukciu, 24 mesiacov na ostatné prvky |
| EAN: | 5906366026997 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

