Rea, ZÁVĚSNÉ STROPNÍ SVÍTIDLO G152-2CP GOLD, OSW-04708
Kód: OSW-04708Detailní popis produktu
Moderní závěsné LED stropní svítidlo je stylové osvětlení, které se skvěle hodí nad stůl nebo kuchyňský ostrůvek. Model má dvě bílá třpytivá stínítka z materiálu propouštějícího světlo, transparentní cylindrický plastový prvek a zlatou kovovou krytku, která dodává celku elegantní vzhled. Zlaté detaily zdůrazňují elegantní vzhled lampy a dělají z ní ideální doplněk do moderních, glamour a contemporary interiérů. Díky nastavitelné výšce zavěšení lze lampu snadno přizpůsobit různým prostorům a výšce místnosti. Závěsná LED lampa spojuje dekorativní design s funkčností. Je ideální volbou do kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje, kde je důležitý efektní design i komfortní osvětlení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5906366024573 |
| Délka: | 580 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 100 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 100 |
| Kód výrobce: | OSW-04708 |
| Varianta možností: | --- |
| Typ lampy: | G152-2CP |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Dĺžka kábla: | 110 |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Světlost: | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy: | Biela, Zlatá |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájení: | 20W |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366024573 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
