Rea, Nástěnné svítidlo LED 60CM APP1849-1W GOLD, OSW-66003
Kód: OSW-66003Detailní popis produktu
Moderní nástěnná LED svítilna 9W s minimalistickým podlouhlým tvarem je elegantní volbou do koupelny, předsíně, ložnice nebo nad zrcadlo. Štíhlá konstrukce ve zlatém provedení v kombinaci s mléčným stínítkem zajišťuje estetický vzhled a rovnoměrně rozptýlené světlo. Jedná se o funkční svítidlo, které dokonale zapadá do moderních a jemně luxusních interiérů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5906366030635 |
| Délka: | 600 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 75 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 50 |
| Kód výrobce: | OSW-66003 |
| Varianta možností: | --- |
| Typ lampy: | APP1849-1W GOLD |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Světlost: | 0 - 500 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájení: | 9W |
| EAN: | 5906366030635 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
