Rea, Nástěnné svítidlo LED 42CM APP1854-1W BLACK, OSW-66008
Kód: OSW-66008Detailní popis produktu
Moderní nástěnná LED svítilna s minimalistickým podlouhlým tvarem je elegantní volbou do koupelny, předsíně, ložnice nebo nad zrcadlo. Štíhlá konstrukce v kombinaci s mléčným stínítkem zajišťuje estetický vzhled a rovnoměrně rozptýlené světlo. Jedná se o funkční svítidlo, které dokonale zapadá do moderních, minimalistických a elegantních interiérů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5906366030680 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 400 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 75 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 50 |
| Kód výrobce: | OSW-66008 |
| Typ lampy: | APP1854-1W BLACK |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Materiál konštrukcie: | kov, plast |
| Světlost: | 0 - 500 lm |
| Farba lampy: | Čierna |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Výkon: | 6W |
| EAN: | 5906366030680 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
