Rea, NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO G182-W GOLD, OSW-07814
Kód: OSW-07814Detailní popis produktu
Stylová nástěnná svítilna s dekorativní formou inspirovanou pírkem, která spojuje jemnou lehkost s elegantním provedením. Montážní prvek určený na stěnu a středová část konstrukce jsou vyrobeny z kovu ve zlaté barvě, což dodává celku rafinovaný charakter a estetický lesk. Transparentní světelná část z plastu jemně rozptyluje světlo, zvýrazňuje ozdobný tvar lampy a vytváří příjemný vizuální efekt. Je to vynikající volba do moderních, elegantních a decentně luxusních interiérů, kde osvětlení plní také dekorativní funkci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5906366026737 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 110 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 320 |
| Kód výrobce: | OSW-07814 |
| Varianta možností: | --- |
| Typ lampy: | G176-3CP GOLD |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | złota, priehľadný |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájení: | 10W |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366026737 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
