Rea, Lamp Vintage Cristal G060-CP 60CM, OSW-06384
Kód: OSW-06384Detailní popis produktu
Lamp vyrobená z vysoké kvality materiálů. Tento způsob obtain a perfektní povrch, resistant na scratches, abrasions or mechanical damage. Unique shape je perfektní pro any room, bez ohledu na styl jeho finishing.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5906366011672 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 600 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výrobce: | Toolight |
| Kód výrobce: | OSW-06384 |
| Varianta možností: | --- |
| Typ lampy: | G060-CP 60CM |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Série svítidel: | Glamour |
| Materiál konštrukcie: | szkło , aluminium, metla |
| Světlost: | nie dotyczy |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | 8 a viac |
| Použitý závit: | E14 |
| Barva světla: | Záleží od žiarovky |
| Energetická třída: | A |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maximální výkon žárovky: | 40W |
| Napájení: | 40W |
| EAN: | 5906366011672 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
