Rea, Koupelnové nástěnné LED svítidlo SWE027-1W 80cm Black, OSW-20126
Kód: OSW-20126Detailní popis produktu
Elegantní nástěnná LED svítilna v matném černém provedení je výbornou volbou do moderních a stylových interiérů. Minimalistická forma a nadčasová barevnost způsobují, že se svítilna skvěle hodí do světlých i tmavších prostor a dodává jim moderní charakter a výraznost. Černá v saténově matném provedení patří mezi nejmodernější povrchové úpravy v současných interiérech. Výborně se hodí do aranžmá v loftovém, industriálním, moderním, minimalistickém a modern stylu a skvěle ladí se dřevem, betonem, mramorem či kovovými doplňky. Díky univerzální formě může svítilna plnit funkci praktického osvětlení i jemného dekorativního prvku. Svítilna je vybavena moderním LED podsvícením, které vyzařuje neutrální barvu světla a zajišťuje příjemné a přirozené osvětlení prostoru. Tento typ světla je ideální pro každodenní používání – je příjemný pro oči a věrně zobrazuje barvy okolí. LED technologie navíc zaručuje energetickou úspornost a dlouhou životnost. Velkou výhodou svítidla je pohyblivé rameno, které umožňuje pohodlně regulovat směr dopadu světla a přizpůsobit osvětlení aktuálním potřebám. Svítilna se výborně hodí nad zrcadlo v koupelně, do chodby, nad obraz nebo nástěnnou dekoraci, kde vytváří moderní a funkční světelnou zónu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5906366023637 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 800 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 300 |
| Typ: | Nástenné svietidlo |
| Výkon: | 16 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 50 |
| Kód výrobce: | OSW-20126 |
| Typ lampy: | SWE027-1W |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Světlost: | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy: | Čierna |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | F |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366023637 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
