Mexen Uran, elektrické topné těleso 1200x600 mm + topná tyč 600 W, chromová, W105-1200-600-2600-01
Kód: W105-1200-600-2600-01
Neohodnoceno
369783 mexen uran elektricke vykurovacie teleso 1200x600 mm vykurovacia tyc 600 w chromova w105 1200 600 2600 01
Do 14 dní (19 ks)
Detailní popis produktu
logomexen1
  • Výrobce: Mexen
  • Série: Uran
  • Kód produktu: W105-1200-600-2600-01
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šířka: 600 mm
  • Hloubka: 39 mm
  • Barva: Chromová
  • Materiál: ocel
  • Topný výkon: 600 W
  • Počet topných tyčí: 16
  • Celková délka ohřívače: 656 mm
  • Délka topného tělesa: 540 mm
  • Délka kabelu: 1,5 m
  • Provozní napětí: 230V/50 Hz
  • Třída těsnění: IP44
  • Dotykové ovládání pomocí LED displeje
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu tělesa
  • Vysoce kvalitní, odolný, nerezavějící nátěr
  • Aby radiátor správně fungoval, musí být naplněn vodou nebo směsí vody. glykolem
  • Obsahuje: závěsy, montážní soupravu a záslepky
Vlastnosti topné tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavit teplotu mezi 40°C – 65°C
  • Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění na zvolené hodinové stupnici
  • Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení
Hmotnost: 13 kg
EAN: 5905315234940
Barva: chromová
Hloubka: 39
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen Uran
Šířka: 600
Výkon: 600
Výrobce: Mexen
Výška: 1200
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 600 W