Mexen Neptun, elektrické topné těleso 900 x 500 mm, 600 W, černá, W101-0900-500-2600-70
Kód: W101-0900-500-2600-70
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
367572 2 mexen neptun elektricke vykurovacie teleso 900 x 500 mm 600 w cierna w101 0900 500 2600 70
Do 14 dní (>20 ks)
Technické údaje:
  • Výška: 900 mm
  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 66 mm
  • Barva: Černá
  • Materiál: ocel
  • Topný výkon: 600 W
  • Počet topných žeber: 15
  • Celková délka topné tyče: 656 mm
  • Délka topné tyče: 540 mm
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • Provozní napětí: 230 V/50 Hz
  • Třída ochrany: IP44
  • Dotykové ovládání pomocí LED displeje
  • Dodatečná ochrana proti chodu nasucho
  • Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
  • Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
  • Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody. s glykolem
  • Souprava obsahuje: závěsy, montážní soupravu a záslepky
Funkce topné tyče:
  • Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
  • Rodičovský zámek vám umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topení a sušáky ručníků
Hmotnost: 13 kg
EAN: 5905315233325
Barva: černá
Hloubka: 66
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen Neptun
Šířka: 500
Výkon: 600
Výrobce: Mexen
Výška: 900
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 600 W