Mexen Hades, elektrické topné těleso 800 x 600 mm, 600 W, černá, W104-0800-600-2600-70
Kód: W104-0800-600-2600-70
Neohodnoceno
369747 mexen hades elektricke vykurovacie teleso 800 x 600 mm 600 w cierna w104 0800 600 2600 70
Do 14 dní (>20 ks)
Detailní popis produktu
"
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Černá
Materiál: ocel
Topný výkon: 600 W
Počet topných žeber: 15
Celková délka topné tyče: 656 mm
Délka topné tyče: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230 V/50 Hz
Funkce topné tyče:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Komfort má možnost sušení, která vám umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybrané hodinové stupnici
- Rodičovský zámek vám umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
"
Hmotnost: 13 kg
EAN: 5905315234827
Barva: černá
Hloubka: 40
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná, univerzálna (ľavá alebo pravá)
Série: Mexen Hades
Šířka: 600
Výkon: 600
Výrobce: Mexen
Výška: 800
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 600 W