Mexen FA-F elektrická topná tyč s termostatem s Wi-fi, 900W, černá, W953-0900-70
Kód: W953-0900-70
Neohodnoceno
mexen fa f grzalka elektryczna z wi fi 900 w czarna w953 0900 70
Skladem (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 839 mm
  • Délka topného tělesa: 750 mm
  • Barva: černá
  • Topný výkon: 900 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Funkce ohřívače:
    • Sensitive umožňuje nastavit teplotu v 5 stupňových krocích mezi 30°C – 70°C.
    • Komfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici
    • Smart vám dává možnost nastavit týdenní rozvrh pro ohřívač
    • ECO úspora energie nastavením konstantní teploty až do 50°C
    • Protimrazová ochrana média před zamrznutím v případě poklesu teploty pod 7°C
Hmotnost: 1.5 kg
EAN: 5905315071064
Barva: černá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-F
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 900
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 900 W