Mexen FA-D22 elektrická topná tyč s termostatem 600W, černá, W955-0600-70
Kód: W955-0600-70
Neohodnoceno
mexen fa d22 grzalka elektryczna 600 w czarna w955 0600 70
Skladem (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Celková délka: 614 mm
  • Délka topného tělesa: 540 mm
  • Barva: černá
  • Topný výkon: 600 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Funkce ohřívače:
    • Sensitive umožňuje nastavit teplotu v 5 stupňových krocích mezi 30 ° C - 70 ° C
    • Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici
    • ECO úspora energie nastavením konstantní teploty až do 50°C
    • Protimrazová ochrana média před zamrznutím v případě poklesu teploty pod 7°C
Hmotnost: 1.5 kg
EAN: 5905315054258
Barva: černá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-D22
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 600
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 600 W