Mexen FA-D22 elektrická topná tyč s termostatem 300 W, černá, W955-0300-70
Kód: W955-0300-70
Neohodnoceno
mexen fa d22 grzalka elektryczna 300 w czarna w955 0300 70
Skladem (>20 ks)
logomexen1
Mexen FA-I, elektrická topná tyč s termostatem 600 W, černá, W952-0600-70
Technické údaje:
  • Celková délka: 426 mm
  • Délka topného tělesa: 310 mm
  • Barva: černá
  • Topný výkon: 600 W
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Funkce ohřívače:
    • Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
    • Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač ohřívače
Hmotnost: 1.5 kg
EAN: 5905315054234
Barva: černá
Materiál: plast, kov
Série: Mexen FA-D22
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Typ: Vykurovacie telesá - vykurovacie tyče
Výkon: 300
Výrobce: Mexen
Vykurovací výkon: 300 W